Pomoc zdalna

Psycholog dziecięcy, młodzieżowy, online, porady   - Psychiatra, psychoterapeuta

Szanowni Państwo, choć wróciliśmy częściowo do pracy twarzą w twarz, to nadal realizujemy opiekę z użyciem systemów teleinformatycznych. W naszym centrum psychoterapeuta, psychiatra, psycholog dziecięcy i młodzieżowy będzie wciąż dostępny w trybie online, aby udzielić porad wszystkim tym, którzy z różnych względów nie mogą przyjechać do naszych gabinetów. Taki rodzaj opieki jest szczególnie wskazany w wypadku osób, które z powodu stanu zdrowia mogą mieć obawy, by wychodzić z domu lub muszą dojeżdżać do naszego centrum komunikacją miejską. Może być ona przydatna również dla rodzin poddanych kwarantannie lub obawiających się o zdrowie innych z racji ryzyka sanitarno-epidemiologicznego. Bez względu na formę wizyty, zespół specjalistów Developmental jest dostępny dla Państwa, aby wesprzeć w trudnych chwilach i pomóc w rozwiązaniu problemów.

Oferujemy konsultacje i porady psychologa dziecięcego i młodzieżowego oraz psychiatry prowadzone przez internet. Jest to formuła, która okazała się na tyle skuteczna, że w pełnym zaufaniu proponujemy ją zarówno młodszym, jak i starszym dzieciom. Wizyty odbywają się z poszanowaniem intymności i bezpieczeństwa transmisji.

Pandemia Covid-19 i wciąż niepewna sytuacja epidemiologiczna może wzbudzać niepokój i lęk. Wybrany przez Państwa psychiatra, psychoterapeuta, psycholog dziecięcy lub młodzieżowy udzieli porady i obejmie fachową opieką każdego, kto tego potrzebuje. Pracujemy na każdym etapie rozwoju dziecka i w zróżnicowanych obszarach.
Pomagamy w przypadku takich problemów jak np:

  • Zaburzenia odżywiania,
  • Zaburzenia zachowania,
  • Zaburzenia integracji sensorycznej,
  • Zaburzenia rozwoju osobowości,
  • Zaburzenia zachowania,
  • Zaburzenia somatyzacyjne,
  • Zaburzenia lękowo-depresyjne,
  • a także w wypadku uzależnień, nadpobudliwości psychoruchowej, agresji i wielu innych.

Wszystkie niezbędne informacje na temat obszarów pracy psychologów i psychiatrów z naszego centrum znajdą Państwo w zakładce „Oferta”.

O szczegóły spotkań online prosimy pytać telefonicznie lub mailowo.